Elektroinstalace, elektromontáže

Elektroinstalace a elektromontáže jsou oblasti, ve kterých máme mnohaleté zkušenosti a nabízíme komplexní řešení.

Správné  provedení elektrických rozvodů a zapojení elektrických zařízení v domě či bytě je důležitým faktorem pro komfort i bezpečnost při užívání daného prostoru.  Provedení elektroinstalace svépomocí je sice cestou k úsporám, může být ale také rizikem.

Spolehlivé a bezpečné zapojení elektrických zařízení, vodičů, ovládacích prvků, jističů a dalších částí vyžaduje dostatek odborných znalostí a zkušeností.  Právě těmi disponují naši pracovníci.

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže na špičkové úrovni, včetně veškerých dalších stavebních prací. Jsme vám samozřejmě schopni pomoci i v případě, že potřebujete provést rekonstrukci elektroinstalace.

Kompletní elektroinstalace

Odborně nainstalujeme a zapravíme elektrické rozvody,  nainstalujeme a připojíme veškeré potřebné prvky elektroinstalace:

elektroinstalace-brno, elektromontáže

V dnešní době není radno zapomínat ani na rozvody anténního signálu či počítačových sítí. Při realizaci elektromontáží na to myslíme.  Kromě toho  pro vás zařídíme i připojení do distribuční sítě. Mimo samotné elektroinstalace jsme schopni zajistit i pravidelné elektrorevize pro zajištění bezproblémového a bezpečného fungování vašich elektrických zařízení.

Nepodceňujte elektrorevize

Elektroinstalace, hromosvody, některá elektrická zařízení a ruční nářadí vyžadují provádění pravidelných elektrorevizí. Jde o kontrolu jejich správného fungování, která zajistí bezpečnost a spolehlivost provozu elektrických zařízení.

Naši kvalifikovaní pracovníci provádějí elektrorevize vždy v souladu s platnými normami. Chcete-li předcházet možným úrazům či nehodám, nezapomínejte na elektrorevize v předepsaných lhůtách!

Zajistíme také veškeré stavební práce

Naše firma nabízí širokou škálu stavebních prací od základů po střechu. Dodáváme i stavby na klíč, provádíme instalatérské, topenářské, pokrývačské, zemní práce a další činnosti. Realizujeme také trafostanice. Neváhejte a kontaktujte nás. Zaměřujeme se na oblast Brno a okolí, ale rádi se s vámi dohodneme i na práci v jiné lokalitě.

Montáž záložního zdroje montáž záložního zdroje
Zemní práce zemní práce
Stavba RD na klíč stavba RD na klíč
Pokládka kanalizace pokládka kanalizace
Nákladní autodoprava nákladní autodoprava

Copyright © 2009 ELKAT, a.s.
Trafostanice | Elektroinstalace | Zemní práce |

Webdesign: Moonlake, s.r.o.
SEO: Comerto, s.r.o.
ko