Trafostanice

Firma ELKAT provádí komplexní instalaci a výstavbu trafostanic. Zaměřujeme se na trafostanice různých typů, zejména pak kioskové trafostanice. Provádíme veškeré potřebné práce od výkopu základů přes usazení trafostanice až po její zapojení.

Význam trafostanic

Trafostanice je vlastně transformátor umístěný do speciální schránky zabudované na vhodném místě. Jako transformátor se označuje zařízení, které přeměňuje střídavé elektrické napětí a je důležité k mnoha účelům.

Nepostradatelný je mimo jiné pro distribuci elektrické energie, kdy se často vyskytuje právě ve formě trafostanice. Úkolem této distribuční trafostanice je změna napětí, například převod velmi vysokého napětí na vysoké napětí. To je následně pomocí přenosové soustavy dále rozváděno ke spotřebitelům.

Trafostanice mohou mít různé podoby, které se odvíjí od konkrétní aplikace. Specializujeme se na kioskové trafostanice, tedy transformátory umístěné do kompaktních betonových buněk. Dále nabízíme i trafostanice dalších typů:

Odborná montáž trafostanice

Instalace trafostanice v naší režii je uceleným a profesionálně provedeným procesem. Nemusíte shánět žádné další firmy na dílčí práce, my zajistíme vše potřebné. Provedeme výkopové a zemní práce, betonáž základů trafostanice, její usazení a zapojení.

Využijte našich služeb, případně se nebojte požáídat o více informací! Kontaktujte pana Pavla Kavického (603 425 794, kavi1@seznam.cz).

 
kioskové trafostanice Brno

kontakt na firmu

Adresa provozovny

Mariánské údolí 3
628 00 Brno

Telefon

+420 603 425 794
mapa
 
Montáž záložního zdroje montáž záložního zdroje
Zemní práce zemní práce
Stavba RD na klíč stavba RD na klíč
Pokládka kanalizace pokládka kanalizace
Nákladní autodoprava nákladní autodoprava

Copyright © 2009 ELKAT, a.s.
Trafostanice | Elektroinstalace | Zemní práce |

Webdesign: Moonlake, s.r.o.
SEO: Comerto, s.r.o.
ko